środa, 4 czerwca 2014

Niall

 Świat wydaje się być taki magiczny, prawda? Dzień i noc są jak dwa różne światy. Jednym bliższe, drugim dalsze. Są rzeczy i istoty, których zwykła nauka nazwać nie potrafi. Jesteśmy dla niej potworami, które trzeba zniszczyć, lecz jak każdy z przyziemnych potrzebujemy zaznać szczęścia, smutku, straty, miłości, by stać się jednym z was.
     Jestem dla Ciebie jak najlepszy przyjaciel, który spędza z Tobą wszystkie możliwe chwile. Jestem jak wzorowy brat, który był przy tobie gdy miałaś swoje pierwsze upadki. To ja pomagałem podnosić Ci się ze wszystkich złamanych serc, pamiętasz?
     Byłem przy Tobie gdy pierwszy raz to zrobiłaś. Serce pękało na tysiące kawałków, pamiętam jak krzyczałem co sił w płucach by uchronić Cię od tego losu. Widziałem jak łzy spływały po twoich zaróżowionych i opuchniętych policzkach. Byłem przy Tobie.. jednak nie mogłem nic zdziałać.
     Wtedy pierwszy raz odczułem smutek. Nieznane mi dotąd uczucie ogarnęło mnie. Siedząc tam przy Tobie i widząc jak malowałaś na swoich nadgarstkach ostrym jak brzytwa przedmiotem. Płakałem w duszy razem z Tobą. Ktoś taki jak ty, nie powinien nigdy tego zaznać.
     Pamiętam jak się bałaś bo nie wiedziałaś, że jesteś na tyle dobra by dostać się tam. To było twoje wymarzone miejsce pamiętasz? Od zawsze chciałaś śpiewać, występować na scenie. Dzień przesłuchania. Stałem tam przy Tobie, dawałem Ci otuchy byś dała z siebie wszystko.
     Dostałaś się. Przypominam sobie jak skakałaś z radości po całym domu, krzycząc , że twoje życie wreszcie nabiera sensu. Gdy to zdanie uleciało z twoich ust doznałem szczęścia. Zawsze chciałem, żebyś była szczęśliwa. Żeby twoje życie było wspaniałą przygodą, gdzie nie będziesz miała potyczek, gdzie uśmiech będzie Ci towarzyszył przez cały dzień i noc. Cieszyłem się tam razem z tobą.
     Mijały dni. Miesiące. Lata. Zmieniałaś się, dorastałaś, a ja wraz z Tobą. Pamiętam jak wyczekiwałem, by zobaczyć twój uśmiech, by zobaczyć kolor twoich oczu tuż po przebudzeniu. Kochałem przyglądać Ci się kiedy spałaś. Byłem tam przy Tobie. I z każdym kolejnym dniem , chciałem być coraz bliżej. Poznawać każdą drobnostkę o Tobie.
     Uwielbiałaś przesiadywać na parapecie swojego okna, przyglądać się zachodowi słońca. Wtedy rozmawiałaś ze mną. Mówiłaś szczerze i otwarcie, a ja siedziałem przy Tobie, chcąc otulić Cię swoimi ramionami.
     To właśnie wtedy zacząłem się w Tobie zakochiwać. Jednak, jak coś co nie istnieje może ulec tak silnemu uczuciowi jak miłość? Przy Tobie nie czułem się tylko twoim Aniołem, przy Tobie czułem się prawdziwym mężczyzną. Prawdziwym człowiekiem.
     Pewnego ranka przyszedłem do Ciebie. Spałaś, bardzo mocno. Godziny mijały, a ty wciąż nie wstawałaś. Wtedy zrozumiałem. Zacząłem znikać z mojego świata i pojawiłem się przy Tobie. Twoje ciało było blade, zimne, a nadgarstki pokaleczone. Odeszłaś.
Doznałem wszystkiego. Szczęścia, straty, miłości i cierpienia. Dzięki Tobie mogłem stać się prawdziwym sobą. Niestety ty musiałaś oddać za to swoje tak cenne życie.
     Dzisiaj wierzę w to, że nade mną czuwasz, tak jak i ja czuwałem nad tobą. Czuję Cię przy sobie, gdy jestem na scenie. Gdy jestem w studiu i gdy uczyłem się grać nowych piosenek na swojej gitarze. Mam wielu fanów wiesz? I czwórkę przyjaciół, których kocham nad życie. Ale Ciebie... Ciebie nie zapomnę nigdy.

Byłem przy Tobie, gdy pierwszy raz to zrobiłaś i byłem gdy odeszłaś.
 
 ______________________________________________
Hej ! Jestem nową adminką na tej stronce, za co bardzo dziękuje Sandrze i Natalii. Mam nadzieję, że spodoba się wam to co piszę no i zapraszam do czytania jak i komentowania !
 
by @LetsMakeMyWish 

14 komentarzy:

 1. Pierwsza?!?!?! (rozglądam się.. nie wiem dlaczego ale to robię haha)
  chyba tak :D
  więc.. wow!
  ona odeszła.... :(
  matko to takie smutne ale zarazem idealne.. znaczy no... jak to powiedzieć idealne zakończenie do tego imagina..
  wogóle jest świetne <3
  masz talent :D jest świetne :D
  Mrs.Horan

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie Cię witam! To zabrzmiało dziwnie xD Imagin jest piękny *-* Nie umiem inaczej tego określić... Wiem, że mogę napisać: uroczy, perfekcyjny, świetny [...], ale zajęłoby mi to długi czas ;)) Czekam na kolejne imaginy :) Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszy !<3333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 4. Perfekcyjny !! ::))

  OdpowiedzUsuń
 5. No to tak: miło Cię noooo tak jakby poznać xD Już od razu Cię lubię :)
  Jeśli zawsze tak pięknie piszesz to normalnie jesteś nieźle utalentowana ;) bardzo poruszający imagi o interesujcej tematyce. Czekam na więcej takich cudeniek ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. ZAJEBISTY *-* *-*

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże !!!!!!! *.*

  OdpowiedzUsuń
 8. O ja cie cudo:)

  OdpowiedzUsuń