niedziela, 27 lipca 2014

"Are You Sure?" - wprowadzenie.

Hayley Williams. Ma dopiero 19 lat. Mówią na nią Babydoll, bo wygląda jak porelanowa laleczka. Nikt nie przypuszczałby, że takie niewiniątko, jak ona może być morderczynią. Biją się o nią w gangach, lecz ona wybrała Czarne Kobry - najbardziej ceniony gang w całej Wielkiej Brytanii. Ją najczęściej wysyłają na "żniwa", ze względu na to, że nikt ją nigdy nie podejrzewa. Udaje się jej wyjść z każdej stuacji. 
Miała marzenia, gdy przyjechała do Londynu. Straciła wszystko w ciągu sekundy. Z bogatej i rozpieszczonej córeczki tatusia stała się Niewinnym Diabłem. Zabiła już wiele, zdobyła szacunek wśród gangów, mimo jej porcelanowego wyglądu. Mówią też o niej, że jest jak ninja, bo gdy zabija - nie pozostawia po sobie śladów. 
Co się stanie, gdy dostanie za zadanie zabić Zayn'a Malika? Czy na ich drodze stanie miłość? A co będzie, jeśli jednak zakochają się w sobie? Co będzie z gangami i tą całą rzeźnią? Czy będą wstanie przeciwstawić się całemu światu?
Nie wiesz tego. Ja tak. To moja historia. Nazywam się Babydoll. Nie oceniaj książki po okładce, bo możesz się bardzo zdziwić...
________________________________________________________________
Oto moje następne "dzieło", które możecie znaleźć na wattpadzie LINK.
Ale będzie też umieszczana tutaj, więc... Od wyboru do koloru. :) Ten klimat jest ciutkę mroczniejszy, niż moja pierwsza książka zatytułowana "The Secret". Tu nie będzie magii, będzie dużo przemocy i krwi. Będą gangi i strzelaniny, będą nielegalne wyścigi, hera koka hasz LSD ta zabawa po nocach się śni i wiele innych... Dowiecie się tego, czytając to albo na Wattpadzie (Kliknij na różowy napis LINK), albo tu. :)
I hope u like it. <5
Lov, May xx

2 komentarze:

  1. Wow zapowiada się świetnie :) Czekam z niecierpliwością ;)

    OdpowiedzUsuń