niedziela, 20 lipca 2014

Zaproszenie :)

Rosemary Black - zwykła 18-latka. Ma w życiu to, czego jej najbardziej potrzeba. Kochającego chłopaka Chad'a (który jest rozgrywającym w szkolnej drużynie futboll'owej), przyjaciół - Maxa i Judy, dach nad głową i stypendium na wymarzonej uczelni. Czego chcieć więcej? Może kochających rodziców? Rosemary wychowała babcia od strony matki. Jej rodzice zginęli w wypadku. Z charakteru jest uparta, stanowcza, na zewnątrz wredna i odważna suka, a w środku miła i krucha. 
Ale co się stanie, gdy pozna Zayn'a Malik'a - nowego nauczyciela plastyki? Czy bożyszcz miliona nastolatek zawróci Rosemary w głowie? Czy Rose zaufa mu na tyle, żeby zdradzić jej największy sekret?
______________________________________________________________________________
Cześć, oto moja książka na Wattpad. Zwie się The Secret. Głównymi bohaterami jest Rosemary i Zayn. W tej książce One Direction co prawda nie powstało, ale Zayn jest zainteresowany plastyką, no i oczywiście muzyką... xd Rosemary nie wie, że tajemniczy nauczyciel od plastyki (Zayn) czyha na nią. Ale nie w złym sensie. Zayn, Max i Judy (Max i Judy to rodzeństwo i przy okazji najlepsi przyjaciele Rosemary), oraz jej kochana babcia znają mroczną tajemnicę. Tylko biedna Rose nie wie, jakie niespodzianki na nią czekają... 
ZAPRASZAM. :3
May xx

1 komentarz:

  1. Usunełaś tego bloga? ;/ A może dodawałabyś rozdziały tutaj? :)

    OdpowiedzUsuń