wtorek, 5 marca 2013

LIAM +18 Od razu mówię  że nie mój jest on mojej przyjaciółki Marty jeśli nie lubicie +18 to po prostu go nie czytajcie mam nadzieję że się spodoba /Daria <3

Dziś są urodziny Liam'a, więc postanowiłaś zrobić mu urodzinową kolację tylko we dwoje. Ubrałaś się w seksowną bieliznę i swoją nowiutką fioletową sukienkę. Kiedy Liam przyjechał przywitałaś go gorącym pocałunkiem i złożyłaś mu życzenia:
-Happy birthday kochanie- powiedziałaś - Dziękuje Ci misiaczku!-odpowiedział pożerając Cie wzrokiem.- A prezent dostaniesz dopiero po kolacji- powiedziałaś przygryzając wargę.- Już nie mogę się doczekać- powiedział LiamUsiedliście do stołu, a Liam patrzył się na Ciebie z zadziorną miną:- Może pójdziemy na piętro?- zapytał- Dopiero po kolacji- powiedziałaśLiam nie mógł już wytrzymać, więc wziął Cię na ręce i zaniósł na górę, po czym rzucił Cię na łóżko:-Kochanie co ty robisz?- zapytałaś -Dzisiaj są moje urodziny i mają być najlepsze- odpowiedział po czym zaczął Cię namiętnie całować.- Jak chcesz mieć najlepsze to będziesz miał- powiedziałaś i wstałaś z łóżka, po czym popchnęłaś na nie Liam'a. Po chwili usiadłaś na niego i zaczęłaś go rozbierać. Najpierw ściągnęłaś mu bluzkę. Chłopak zrobił wielkie oczy i próbował ściągnąć z Ciebie sukienkę. Kiedy już Ci ją chciał rozpiąć zamek błyskawiczny się zaciął:
- Kurde!- powiedział Liam i rozerwał twoją sukienkę.Byłaś już w samej bieliźnie i zaczęłaś ściągać Liam'owi spodnie. Gdy Liam był już w samych bokserkach byłaś zaskoczona wielkością jego " przyjaciela". Szybko ściągnęłaś mu bokserki, po czym wsadziłaś jego "towarzysza" do buzi. Słyszałaś jak Liam sapał wiedziałaś że mu jest dobrze. Robiłaś ruch do przodu i do tyłu.W tym momencie ściągnął z Ciebie bieliznę i zaczął masować twoje piersi. Byłaś bardzo podniecona bo to będzie Twój pierwszy raz. Po jakimś czasie Twoje piersi stwardniały, a ty wyciągnęłaś jego "przyjaciela" z buzi. Liam wziął dwa palce i powiedział: 
- Uważaj teraz może boleć- po czym włożył  dwa palce do Twojej mokrej ciasnej dziurki.Poruszał nimi bardzo szybko i mocno, a ty nie mogłaś wytrzymać z bólu:- Kochanie wyciągnij już- powiedziałaś - Chcesz już skończyć?- zapytał - Nie, chce abyś w końcu we mnie wszedł- odpowiedziałaś.Liam wyciągnął palce i włożył w Twoją mokrą dziurkę swojego wielkiego "przyjaciela". Zrobił to bardzo delikatnie. Kiedy już Cię posuwał, krzyczałaś i jęczałaś z podniecenia:-Liam! Liam! mocniej-Jak chcesz.- odpowiedział 
Wchodził w Ciebie coraz mocniej. Po chwili zmieniliście położenie i teraz to ty zaczęłaś go ujeżdżać. Kiedy Liam czuł że dochodzi szybko Cie z Siebie zrzucił, jednak nie doszło do wytrysku i postanowiłaś dokończyć ręką. Po 15 minutach skończyliście i poszliście po prysznic:- Podobało Ci się- zapytałaś - Tak i to bardzo kochanie- odpowiedział Liam i zaczęliście się namiętnie całować pod prysznicem.

9 komentarzy:

 1. nie pasuje do Liama :P
  ale fajny

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się bardzo podoba :D Chodź osobiście nie lubię +18, ale tego z wyjątkiem przeczytałam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby nie pasuje do Liam, ale fajne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. sory, ale nie wiem czemu tego tak dużo. I czytałam to tu, sorrki. :(

  OdpowiedzUsuń
 6. to woule nie pasuje do liam'a

  OdpowiedzUsuń