wtorek, 12 marca 2013

Z Niallem dla "mojej" Darii

Tego imagina dedykuje mojej koleżance Darii Horan Wasiak. :) Wiem, że jest trochę a nawet bardzo krótki ale mam nadzieję, że wam się spodoba :* Czekam na wasze opinie na temat moich imaginów./ Sandra <3


Od zawsze kochasz śpiewać, więc w każdą sobotę idziesz do baru karaoke. Byłaś tam stałym bywalcem, więc DJ dobrze wiedział co będzie tobie pasować. Dziś zaśpiewałaś piosenkę Little Mix "Wings". Na scenie czułaś się jak ryba w wodzie, tylko tu potrafiłaś swobodnie pokazać swoje emocje. Przez cały występ wpatrywał się w ciebie przystojny blondyn.
Po skończeniu piosenki zeszłaś, a na scenie pojawił się on.
-Tę piosenkę chcę zadedykować dziewczynie, która stała tu przede mną.- uśmiechnął się i wyjął gitarę. Zaczął grać i śpiewać własną wersje piosenki Justina Biebera "Boyfriend". Zakochałaś się w jego głosie i w ogóle czułaś motylki w brzuchu. Przez cały utwór łączył was kontakt wzrokowy. Gdy skończył podszedł do ciebie.
-Podobało ci się?-zapytał nie pewnie
-Nikt wcześniej nie zaśpiewał dla mnie. To było cudowne. Jestem [T.I.]
-A ja Niall miło mi cię poznać.- i tak zaczęła się wasza rozmowa. Cały wieczór spędziliście w swoim towarzystwie. Mieliście bardzo dużo wspólnego. Po 24.00 wyszliście razem z klubu. Niall jak na dżentelmena przystało odprowadził cię pod same drzwi.
-To do zobaczenia.-powiedziałaś ze smutkiem.
-Poczekaj muszę ci coś powiedzieć. Wiem, że to głupio zabrzmi i to pewnie głupie ale ja się w tobie zakochałem. Gdy cię ujrzałem poczułem coś niesamowitego. Zaczarowałaś mnie swoim głosem, ruchem i wdziękiem. Ja... kocham cię. 
-Horan ja czuję to samo. Kocham cię.- blondyn złapał cię za ręce i cały czas patrzył w twoje oczy.
-[T.I.] czy uszczęśliwisz mnie i zostaniesz moją dziewczyną?
-Niall oczywiście, że zostanę!-i wtedy wasze usta połączył dłuuuugi i bardzo namiętny pocałunek.
***Miesiąc Później***

Wasz związek był idealny. Byliście jak Yin-Yang. Postanowiliście pójść da siódmej edycji X Factor, poszliście oddzielnie. Ty niestety się nie dostałaś dalej, ale Niall został dołączony do czterech chłopaków tworząc One Direction. Wspierasz go, a teraz już raczej ich, bo bardzo się polubiliście. Twój ukochany zabiera cię na każde koncerty, gale, wywiady, itp. Teraz masz pewność, że nic was nigdy nie rozdzieli ♥

3 komentarze:

  1. Hahahahaha dziękuję jest cudny z resztą jak wszystkie <3 / TWOJA Daria :)

    OdpowiedzUsuń
  2. oj nie wiem czy są wszystkie cudowne ale dziękuję <3/ Sandra

    OdpowiedzUsuń
  3. Hahahah.... boskie są twoje lepsze od moich <3

    OdpowiedzUsuń