czwartek, 6 czerwca 2013

Przemyślenia [imagin]

OMG... Piękne nie moje nie pamiętam z kąt wzięte ale musiałam się tym z wami podzielić znalazłam to gdześ w moich starych imaginach <3 KOCHAM <3 <3 <3 <3 <3 /Daria

Czytając to, pomyśl sobie o jednym chłopaku z 1D, którego darzysz największym uczuciem.

Cudowny będzie dzień gdy [..] zaproponuje Ci związek, oparty na prawdziwej miłości, zaufaniu, trosce, wspólnej uwadze oraz wzajemnym bezpieczeństwie. Wtedy będziesz mogła mieć pewność, że zawsze zostanie z Tobą, o każdej porze, dnia i nocy. No przynajmniej w niektórych momentach, jedynie duchowo.
Twoje oczy będą Jego własną wyspą , usta symbolem namiętności i subtelności, z którą będzie nawiązywał kontakt kiedy tylko tego zapragniesz, bądź nie będziesz w stanie odgadnąć momentu w którym zaskoczy Cię ciepłem swoich warg. Uśmiech, miłym powodem jego szczęścia, które skrycie chować będzie POD zasłoną płuc. Jeden pieprzyk na twoim ciele, stanie się Jego ulubionym pieprzykiem, którego nikt nigdy nie będzie wstanie dostrzec, dlatego, że ukryty jest w maleńkim zakamarku przeznaczonym tylko dla niego. Twój styl ubierania się będzie jego ulubionym stylem, który będzie chwalił i cieszył się z tego, że jego kochana dziewczyna nosi tak czarujące stroje. Gdy na twojej skrupulatnej twarzy zilustruje się smutek, on ZAWSZE będzie starał sie chociażby trzymać Cię za rękę, byś wiedziała, że jest ktoś obok, kto pragnie zupełnie odwrotnej strony Twojego nastroju. Zawsze będzie wiedział ile słodzisz łyżek cukru, lecz czasami specjalnie nie wsypie tyle ile trzeba by zobaczyć jak cudownie się denerwujesz. Będzie starał się zabierać Cie w różne miejsca byś nigdy się nie nudziła, byś przeżyła te najpiękniejsze chwile właśnie u Jego boku. Przechodząc obok dziewczyn z urodą niemalże jak Bogini Afrodyta, odwróci wzrok, bo będzie wiedział, że właśnie Ta Bogini idzie tuż obok niego, wtulona w Jego ramiona. Gdy On będzie leżał na twoich kolanach, jego ulubioną chwilą będzie to, jak twoje delikatne palce mierzwią Jego kosmyki włosów doprowadzając fryzurę do artystycznego nieładu stworzonego przez Ciebie. Kiedy podczas spaceru złapie was ulewa, bądź zimny chłód powieje na twoje ciało i na fakturze skóry zobrazują się nikłe dreszcze, on zdejmie z siebie ciepłą bluzę i nałoży ją na Ciebie, szepcząc do ucha: Proszę skarbię, nie chce byś zmarzła, nie chcę by moje kochane maleństwo było chore." Za każdym razem będzie Ci to sprawiało przyjemność. Po prostu będzie Cię kochał. Tak bardzo, że staniesz się jego narkotykiem, własnym nałogiem, tlenem, jakimkolwiek rytuałem, bez, którego nie potrafiłby żyć. Bez, którego jego serce całkowicie wypełnione Tobą, potłukło by się na miliony fragmentów.
Pamiętaj też, że każda twoja łza, chociażby ta najmniejsza, stanie się powodem do Jego zmartwień, powodem, który będzie chciał rozwiązać, lecz przyjdą momenty twojego uparcia, które nie pozwolą na wyjaśnienie sytuacji. Ale za każdym razem gdy On otworzy przed Tobą swój świat azylu, w postaci jego ramion, poddasz się i oświadczysz mu co Cię męczy. Wtedy on zrobi wszystko, by Jego ukochana chociaż przez chwilę uwydatniła piękno swojego uśmiechu.
Kiedy jego powieki będą się zamykać przed snem, będzie widział Ciebie, za każdym razem. Co będzie mu pozwalało na poczucie, że jesteś obok. Twój zapach kojących perfum, będzie znał na pamięć w każdej minimalistycznej cząsteczce. A głos, stanie się jego wewnętrznym echem, które będzie uświadamiało go, co powinien zrobić, a czego nie powinien.
Jego dotyk będzie twoim ulubionym dotykiem, ponieważ tylko on potrafił będzie dotykać twojego ciała z taką delikatnością. Twoje ciało będzie jego ciałem. Będzie znał każdy Jego szlak, każde pagórki, niziny. Ale za każdym razem kiedy będzie je miał przed swoimi oczami, mimo wszystko, będzie odkrywał je na nowo ciesząc się przy tym jak małe dziecko.
Ty, będziesz gustować jego ust, czując jak maleńkie kubki smakowe po chwili stykają się z twoimi, tworząc idealna harmonię. Powstanie wtedy stosunek, stosunek idealny, dlaczego ? Bo z nim. Z kimś kto odmienił całe Twoje życie i na drodze smutku, wybudował nowy szlak, szlak prowadzący do lepszego świata. Jego głos będzie twoim ulubionym głosem, będzie dla Ciebie jak melodia, idealne rytmy, doprowadzające Twój stan do euforii. Może to zabawne, ale Cały ON będzie twoim narkotykiem, twoim sensem życia, atmosferą, głupim powietrzem, SERCEM ? Sercem bez którego przecież nie da się żyć. Będziesz miała uczucie lęku, że on jednak odejdzie, znajdzie inną, lepszą, która da mu więcej niż Ty sama. Ale musisz wiedzieć jedno, nikt tak jak Ty, nie będzie potrafił dać mu tyle szczęścia. Pamiętaj, kiedy będzie zapewniał, że trwa dla Ciebie tak właśnie będzie. Każdy jego oddech będzie Twoim oddechem, każde bicie serca, będzie twoim biciem. Ty jak i on będziecie dla siebie całym wszechświatem, nie wyobrażając sobie dalszej egzystencji bez siebie nawzajem. I każdej chwili będziecie wypełniać wnętrza sobą. Będą przychodzić takie dni, że nie zawsze wszystko będzie układało się po Twojej bądź jego myśli, ale warto nie zapominać o tym, że połączyła was miłość i nawet ta najmniejsza, zrobi wszystko by znów być tak dużą by przysłonić wam oczy i ponowić to skryte szczęście jakim się darzycie. Jeśli kiedyś wstaniesz i powiesz sobie: Boże jak ja go nienawidzę.” Przemyśl to, przemyśl kilka razy, bo nikt tak bardzo jak on Cię nigdy nie będzie kochał i oddawał się w najmniejszej cząsteczce, każdego dnia. Życie stawia nas w trudnych sytuacjach, ale nigdy nie należy okazać mu skruchy i poczucia, że się boimy, czegokolwiek. Czasami jesteśmy u schyłku wyczerpania, ale wtedy należy podnieść się z miejsca i powiedzieć raz a porządnie, wręcz wykrzyczeć : Wcale nie jestem nikim, wcale nie jestem słaba, i to, że łzy spływają po moich policzkach, nie znaczy, że się poddaje. To znaczy, że wylewam z siebie żal, być może nienawiść, melancholie, by zacząć wszystko od nowa.” - i zawsze jest ta osoba, która się o nas martwi, która pragnie naszej radość. Tą osobą zawsze będzie [..].
Miną lata, a wy nadal będziecie poznawać się na nowo, co będzie sprawiało, że wasze znudzenie sobą nigdy nie nastąpi. Jedno za drugie będzie na tyle pewne by skoczyć w ogień lub oddać życie za siebie. Każda chwila w swoim towarzystwie, będzie tą wyjątkową chwilą, za którą nawet największymi pieniędzmi nie da się zapłacić
Będziesz dumną już kobietą, żoną, matką, że twoja rodzina mimo maleńkich skaz jest taką jaką sobie wymarzyłaś. A mężczyzna, którego kochałaś i kochasz, który wydawał się być dla Ciebie niedostępny, nosi obrączkę symbolizującą nieskończoną miłość do Ciebie, do Ciebie samej. Wyobrażasz to sobie ? Ty i on. Ciepło, radość, tolerancja, bezgraniczna swoboda i poczucie własnej wartości.
I pomyśl sobie teraz, że to piękno ukazane powyżej może wydarzyć się naprawdę. Nie koniecznie z chłopakiem z One Direction. Z chłopakiem, który będzie bliżej niż możesz to sobie wyobrazić .

4 komentarze:

 1. Wow. Jak to czytałam po prostu się wzruszyłam. Ile bym dała żeby było tak na prawdę, albo żeby spędzić z którymś z nich przynajmniej 1 dzień. <3 :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem też się popłakałam szczerze mi by wystarczył koncert sam fakt że byliby tak blisko :) /Daria

   Usuń
  2. No tak tylko żeby ich widzieć i czuć że są blisko. :)

   Usuń
 2. kurde świetne to jest :))

  OdpowiedzUsuń