środa, 15 maja 2013

Niall

Boże zapomniałam o dedykacjach sory sory dzisiaj nadrobię obiecuje a dla Sandrusi :P wstawię jutro <3 Ten jest dla dzastka94 ;) /Daria

Widziałaś ten smutek na twarzy chłopaka kiedy wychodziłaś. Nie mogłaś jednak nic zrobić. Niall Cię zdradził. To Cię przerastało. Kochałaś go i ufałaś mu. Wierzyłaś, kiedy mówił, że kocha, a on Cię zdradził. I to z kim? Z dziewczyną swojego najlepszego przyjaciela, Taylor! Przyłapaliście ich z Harrym w łóżku, gdy wróciliście z zakupów świątecznych, na których kupiliście prezenty dla swoich połówek. Mieliście wrócić o 17, a w domu byliście przed 15. To co zobaczyliście było dla was niezrozumiałe. Harry pożegnał się z tobą i wybiegł z domu trzaskając drzwiami. Taylor ubrała się i wybiegła za nim. Nie zamieniając słowa z Niallem wyjęłaś ciuchy z szafy i zaczęłaś wypełniać nimi walizki. Wysłałaś tylko smsa do Harrego, czy mogłabyś u niego przenocować, dopóki sobie czegoś nie znajdziesz. Chłopak zgodził się bez wahania. W przyszłym tygodniu jego wybranka miała się do niego przeprowadzić. Jak widać, tak nie miało być. Zastanawiałaś się tylko, dlaczego zrobiła to Harremu skoro on tak bardzo ją kochał. Od kilku miesięcy nie można było z nim porozmawiać na żaden inny temat - liczyła się tylko ona. Dla Ciebie liczył się tylko Niall, ale jak widać on nie doceniał twojej miłości. Zawsze było wam ze sobą dobrze, planowaliście ślub. Chłopak siedział bez ruchu na sofie teraz już ubrany w cienki podkoszulek i dresowe spodnie. Jedyne ruchy wykonywały jego oczy, które śledziły dokładnie to co robisz. W pewnym momencie zaczęło Cię to irytować więc przystanęłaś na chwilę.
- I co się tak patrzysz?! - wykrzyczałaś chłopakowi prosto w twarz. 
Po jego policzku spłynęło kilka łez. Szybko przetarł je ręką i spuścił głowę. 
- Kocham Cię [T.I]. Na prawdę Cię kocham ! - uniósł głowę i popatrzył na Ciebie błagalnie.
- Właśnie udowodniłeś jak bardzo mnie kochasz. Jeśli to miał być dowód miłości to bardzo dziękuję ! - powiedziałaś głośno, lecz nieco spokojniej niż przed momentem. Teraz także po twoich policzkach łzy zaczęły lecieć jak oszalałe. Wyjęłaś chusteczkę i wycierałaś je powoli. Niall podszedł do Ciebie i wpił się delikatnie w twoje usta. Nie wiesz nawet kiedy spoliczkowałaś chłopaka. Nie kontrolowałaś tego co robiłaś. Wybiegłaś z płaczem z domu i trzasnęłaś drzwiami podobnie jak Harry około 15 minut temu. Ku twojemu zaskoczeniu loczek czekał na Ciebie w samochodzie przed domem. Byłaś mu bardzo wdzięczna, bo nie miałaś zamiaru taszczyć swoich bagaży przez pół miasta. Gdy chłopak zobaczył się dźwigającą bagaże podbiegł do Ciebie i wsadził je do bagażnika. Następnie otworzył Ci drzwi swojego samochodu i pomógł Ci wsiąść. Gdy sam siedział już na swoim miejscu mocno Cię przytulił. Po raz kolejny dzisiaj twoje policzki były zalane łzami. 
- Jak on mógł mi to zrobić?! - biłaś loczka pięściami po jego klatce piersiowej. Chłopak przytulił Cię, ale teraz o wiele mocniej niż przedtem. Na jego policzku zauważyłaś jedną łzę. Samotnie i powoli toczyła się po twarzy chłopaka. Starł ją kciukiem i założył czarne okulary. Ze schowka wyjął też drugie i wręczył je tobie. Nie chcieliście, aby paparazzi dopadło was w takim momencie i w takim stanie. Nie wróżyłoby to dla was niczego dobrego. Jechaliście w stronę domu Harrego, gdy nagle twój telefon zaczął wibrować. Wysunęłaś go delikatnie z kieszeni i spojrzałaś na ekran komórki. "Niall dzwoni" - ta informacja zazwyczaj na twojej twarzy wywoływała uśmiech, jednak teraz zaczęłaś płakać jeszcze bardziej i odrzuciłaś połączenie chłopaka. Dojechaliście do domu. Bardzo się zdziwiliście gdy pod jego willą stał jakiś samochód. Gdy wyszliście z samochodu kierowca nieznanego samochodu także wysiadł. Ku twojemu zdziwieniu był to Niall. Zobaczyłaś jego smutną twarz, całą zapłakaną.
- [T.I], kocham Cię, uwierz mi ! - wykrzyczał chłopak. Podbiegłaś do niego i mocno wpiłaś się w jego usta tak jak on zrobił to przedtem. - Nie chciałem tego ! - Tylko te trzy słowa zdołał wypowiedzieć gdy uwolniłaś jego usta, żeby zaczerpnąć tchu.
- Niall, ja też Cię kocham, ale to mnie zabolało gdy zobaczyłam was razem w łóżku!
- Przepraszam [T.I.], to był największy błąd mojego życia. Wybaczysz mi ?
- Tak Niall, ale obiecaj, że nigdy więcej tego nie zrobisz.
- Obiecuję ! - wykrzyczał uradowany chłopak, wziął Cię na ręce i zaczął Cię obracać dookoła własnej osi. Po chwili odstawił Cię na miejsce i znów zaczął całować. Przełożył walizki z samochodu Harrego do swojego. Chłopcy odbyli poważną rozmowę, podczas której siedziałaś w samochodzie, żeby im nie przeszkadzać. Gdy zobaczyłaś, jak się przytulają kamień spadł Ci z serca. Pojechaliście do domu. Harry wybaczył Niallowi, ale nie wybaczył Taylor zdrady. Jest teraz z jedną z fanek i planują ślub, a za 3 miesiące na świat przyjdzie ich synek.

1 komentarz:

  1. dzastka94 ;)15 maja 2013 06:44

    Imagin jest GENIALANY :) No i bardzo dziękuję za dedyka ;*

    OdpowiedzUsuń